Kişisel Verilerinize ve Verilerinizin Gizliliğine Önem Veriyoruz.

Bay Yönetim Kişisel Verilerin Gizliliği Bildirimi

 

 

Öncelikle Kişisel verilerin ne demek olduğunu basitçe aktaralım.

Tarafınıza ait kişisel bilgiler, ad, soyad, telefon ve adres bilgileri, e-posta adresleri, ses vb. belirlenebilir olmanızı sağlayacak her türlü bilgiyi ifade etmektedir.

Bay Yönetimden hizmet almak/ ürün temin etmek için şirketimize bildirilen veya şirketimizce çeşitli kanallarla temin edilen kişisel verileriniz tamamen sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla toplanmaktadır.

Topladığımız bilgiler bizde saklı kaldığı gibi Bay Yönetim olarak anlaşma sağladığımız bazı 3.parti firmalarla da paylaşılmaktadır. İlgili paylaşımları sadece sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yaptığımıza emin olabilirsiniz.

Bu paylaşımlar aracılığı ile anlaşma sağladığımız 3. Parti firmaların uygulamaları üzerinden sizler bizleri denetleyebildiğiniz gibi gerekli tüm bilgi ihtiyaçlarınızı edinebilir ve izleyebilir duruma gelirsiniz.

Bu kapsamda Bay Yönetim olarak 3. Parti uygulamalarının firma bilgileri aşağıda verilmiştir.
1- Apsiyon
2- Şeffaf Yönetim

Bay Yönetim olarak kişisel bilgilerinizi haricen hiçbir sosyal medya, reklam, tanıtım veya buna benzer şekillerde kullanmayacağımızı, Kurumumuz ve tüm çalışanlarımızla beraber, görevlerimizi yerine getirirken elde ettiğimiz bilgilerin gizliliğini korumayı ve söz konusu bilgileri sadece yasalar ve mevzuatlar kapsamında ve mesleki görevlerimizi yerine getirmede kullanmayı taahhüt ederiz.

Dilediğiniz zaman Kanunlar kapsamında Şirketimize başvurarak aşağıda belirtilen haklarınızı kullanabilirsiniz. Buna göre kişisel verisi işlenen müşterilerimiz;

– Kendisine ait kişisel verilerin işlenip işlenmediğini öğrenme, – İşlenen kişisel verileri varsa bunlara ilişkin bilgi talep etme, – Kişisel verilerin işlenme amacını ve bu verilerin amaca uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, – Kişisel verilerinin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme, kişisel verilerindeki hataların düzeltilmesini ve eğer aktarım yapılmışsa ilgili üçüncü kişiden bu düzeltmenin istenmesini talep etme, – Kişisel verilerin işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde bu verilerin silinmesini, yok edilmesini ya da anonim hale getirilmesini isteme ve eğer aktarım yapılmışsa bu talebin aktarılan üçüncü kişiye iletilmesini isteme, – İşlenen verilerin neticesinde kişi ile ilintili olumsuz bir sonuç çıkmasına itiraz etme haklarına sahiptirler.

Daha fazla bilgi edinmek ve varsa tüm talepleriniz için info@bayyonetim.com e-posta adresimizden dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla ,

Bay Bina ve Toplu Yapı Yönetim Hizmetleri A.Ş.
Adres: İçerenköy, Topçu İbrahim Sok. NO: 8 – 10 D / 5 (Kozyatağı AND plaza) 34752 ATAŞEHİR/İSTANBUL
Ofis: 0850 532 99 54               Gsm: 0553 809 05 05